İnternetten Para Kazanmak ! En Etkili 3 Yöntem !

1- İnternet Sitesi Açarak Para Kazanmak

Bu yazıları okurken hevesiniz kırılmasın ! İnternet sitelerinin hepsi başarılı olmaz bunu burada söyleyim. Ayda 100 TL Gelir elde edende vardır 10.000 TL gelir elde edende.

Siteyi hemen açar açmaz para kazanamazsınız, günde en az 3-4 içerik üretmeli ve baya sabırlı olmak zorundasınız. Siteyi açtım 1 hafta geçti 2-3 TL kazanmışım bu böyle olmaz demeyin, sabrın sonu selamettir.

2- Blog Yazarak Para Kazanmak

Günümüzde blog yazarak ayda 200.000 dolar getiri elde edenler var evet ,tabi para kazanmanız için ilk önce bir blog açmanız gerekecek. Yukarıdaki yazıda da belirttiğim gibi sabırlı olmak zorundasınız sabredemiyorsanız hiç girişmeyin derim.
Ne tür siteniz olursa olsun google amcayı es geçmemek lazım, çünki google adsense sayesinde gelir elde edeceksiniz. Hangi tür blog işi yapabilirsiniz bir düşünün bakalım. Yemek tarifleri ile ilgil, gezi ile ilgili, fotoğrafçılık ve aklınıza gelebilecek herşey. Doğru düşünün doğru kararlar verin.

3- Youtube Kanalı Açarak

Evet biraz saçma gelebilir, ama en iyi yöntem diyebilirim çünki videolarınız milyonlarca kişiye ulaşıyor. Yetenekli oldugunuz bir konuda video çekerseniz bence sizde youtubeden para kazanabilirsiniz. Ama yine diyorum sabırlı olmanız lazım. 10 abonesi olup 1 milyon izlenme alan videolarda var 1 milyon abonesi olup 100 bin izlenme alanda var. Tek yapmanız gereken yetenekli oldugunuz bir konuda doğru video çekimi yapıp sabırlı olmak, emin olun size getiri sağlayacaktır belirli bir süre sonra.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir